تبلیغات
آذربایجان،آنا وطن - حكایت مگسان و شیرینی تراختور
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

آذربایجان،آنا وطن
 
qaflansəsi- قافلان سسی به علت تغییر آى پى صحفه اول وبلاگ توسط مخابراط دسترسى حتى با فیلتر شكن ممكن نیست،براى

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1389/10/17 توسط blogçi

این روزها جایگاه تراختور در جدول لیگ برتر نقل محافل است. عده ای این مطلب را دستمایه قرار داده و طی عناوین متعددی سعی دارند جهش این تیم مردمی را تخطئه نمایند.یكی می پرسد چرا تماشاگر كم شده ؟ دیگری می گوید داور كمك كرده ؟ وآن یكی كه بغض خود را با قلم به تصویر كشیده تمام خوبیهای تراختور را رها، و سخن سرمربی ساده لوح قرمزهای پایتخت را آب و تاب داده تا باشگاه تراختور را بكوبد. قصد دارم در این مقال در حد توان از منظری دیگر به حواشی موجود بپردازم.


1-    تراختور در سال اول حضور خود در لیگ برتر به مثابه جریان رودی عظیم تمامی سنگلاخهای موجود را شست تا بتواند كام شیرین هوادارانش را شیرین تر كند.و این طعم شیرین در نظر ابلهان تلخكامی بود. امروز همین ابلهان دایه مهربانتر از مادر شده قلمهای خود را از آستین بیرون كشیده و نقش قلم به دست را خوب ایفاء می كنند.یادمان نرفته است دو گونه تعریف در باره نویسنده گان وجود دارد عده ای قلم به دستند یعنی هر آنچه دیكته می شود را می نویسند. اما عده ای صاحب قلمند.یعنی هر آنچه را شنیده یا دیده اند با واقعیت توام نموده به دیگران می رسانند.متاسفانه بعضا مشاهده می شود در بعضی از این سایت های به اصطلاح خبر رسان. نكات و یا مقالات و یا مطالبی  در خصوص جوانب باشگاه و هواداران تراختور نوشته می شود كه به ارزنی نمی ارزد.آقای محترم كه گفتی چرا استادیوم سهند خالیه؟ شما تا دیروز می گفتی چرا استادیوم مملو از هواداره؟ نقش بازی كردن هم عرضه می خواهد كه در قواره شما نمی بینم.تراختور را به حال خود رها كنید.تراختور خدایی دارد كه می داند آن را به كدام سو هدایت كند.


2-    تماشاگر با هوادار دو مبحث سواست و خلط هركدام از این دو، در نزد خواننده ای كه قوه تشخیص نداشته باشد خود بخود دلسردی ایجاد می كند.اینجانب آدیوخ آذربایجانلی هیچگاه به نوشته هایی كه فاقد محتوا و صداقت است كامنت نمی گذارم و از شما تراختورچیان هم استدعا دارم به مطالب كم اهمیت و بی ارزش بعضی مغرضان پاسخ ندهید.همگان می دانند هوادار كسی است كه دل به چیزی و یا كسی و یا ... سپرده و با كوچكترین اتفاق مثبت و یا منفی نسبت به آن ، دل آشوب میشود. یك تماشاگر می تواند در جمع هوادار باشد اما این امر الزاما به معنای این نیست كه یك هوادار باید تماشاگر نیز باشد.مثال: آذربایجانیان مقیم تهران در بازی با راه آهن هوادارانی بودند كه تماشاگر نیز تلقی شدند .با حضور در ورزشگاه بازی را مشاهده كردند.ولی هوادارانی كه در تبریز ، اردبیل ، زنجان ، ارومیه ، مشهد و ... بودند دلشان مثل سیر و سركه جوشید ولی موفق نشدند بازی را ببینند.پش بازی را تماشا نكردند .پس تماشاگر نبودند ولی هوادار باقی ماندند.tractor-fans.com

طبقه بندی: ایران،  آذربایجان،  اخبار،  ورزشی، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ